Spolupráce

MEAT ART

Příběh této rodinné firmy začíná v roce 2019. Není však jen o jídle, ale o autentickém vztahu k umění vaření. Zakladatel, původem z Kazachstánu, přinesl do této společnosti kombinaci bohaté kulinářské tradice a inovativního přístupu ke gastronomii. Jeho úspěchy v klasické gastronomii byly nezpochybnitelné, ale právě jeho touha po komunikaci s lidmi a poskytnutí okamžitého požitku z jeho pokrmů vedla k založení MEAT ART.

 

Proč si vybrat MEAT ART Catering?

Kvalita a Čerstvost: Využíváme jenom nejkvalitnější a čerstvé suroviny. Naše ingredience jsou vybírány s péčí, aby vaši hosté mohli ochutnat to nejlepší.

Profesionální tým: Náš tým skládající se z profesionálních kuchařů a servírek zajišťuje, že každý detail bude perfektní.

Flexibilita: Ať už máte vizi konkrétního menu, nebo potřebujete poradit, jsme zde, abychom vyšli vstříc vašim přáním a potřebám.

Mezinárodní zkušenosti: Díky našim zkušenostem z mezinárodních soutěží a výstav vám můžeme nabídnout jedinečné kombinace chutí a postupů.

Co nabízíme:

Servírované menu: Chcete svým hostům nabídnout tradiční dinning zážitek s pěti chody? Naše servírovaná menu jsou kombinací klasického a moderního, vytvořená tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější gurmány.

Rauty: Pokud hledáte neformálnější atmosféru, naše rauty jsou ideální volbou. Široká paleta pokrmů, občerstvení a finger food, které vám a vašim hostům nabídnou chuťový zážitek na mnoha různých úrovních.

Grilovačky: Využijte našeho multifunkčního grill traileru a grilů Big Green Egg a užijte si jedinečnou grilovačku plnou vůní a chutí. Od tradičních steaků až po exotické grilované speciality, nabízíme to vše.

Street Food: Trendy a oblíbený způsob stravování. Vytvoříme autentický zážitek s vůněmi a chutěmi z různých koutů světa, a přesto s naším osobitým podpisem.

  

 

 

×

A wonderful gift for a good man is luxury replica watch. men's https://luxuryrichardmille.com/. my site https://www.movieswatches.com. Perfect gift https://www.healthtagheuer.com/. see https://www.taxeswatches.com/. pop over here where to buy replica watches.